Logo

Detska kapa za plivanaje Adidas

Број на оглас: 2866421 | Објавен на: 07.11.2018, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova i nekoristena detska kapa za plivanje marka Adidas. Kapata ja prodavam poradi pogresena velicina.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач