Logo

Лап Топ Компјутери Поволно

Број на оглас: 2866695 | Објавен на: 09.02.2019, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Лап Топ Компјутери, разни марки, поволно, по цени веќе од 1500 денари па до 8000 денари. А има и десктопи и apple компјутери и лап топови. Распродажба.

Zvonete ili pisete na Viber +381611683818 , ako ne sum dostapen.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач