Logo

се продава стан во строг центар на Охрид

Број на оглас: 2866710 | Објавен на: 18.04.2018, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 61 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2011

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Abas Emin br.6

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во строг центар на Охрид кај градскиот пазар. Станот е со ориентација исток и запад на прв од три ката. Има спална, детска соба, дневна со трпезарија и кујна, купатило и тераса.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Нада