Logo

IZDAVAM NOV STAN VO CENTAR

Број на оглас: 2866785 | Објавен на: 24.05.2018, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Centar

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se naogja vo nova zgrada ; gradba 2017-ta, vo blizina na Katolichka crkva.Kompletno e namesten so novi komponenti, vo odlichna sostojba i vseliv e od 1-vi Juni 2018-ta.Se izdava na podolg period / minimum edna godina.

Огласи од: Dragan - La Mezon

Dragan - La Mezon

taleskigandra@outlook.com
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dragan - La Mezon (претпријатие)

Потврден огласувач