Logo

Novi vencanici moze zamena

Број на оглас: 2866818 | Објавен на: 20.09.2020, 07:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: 40

Боја: Бела

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dve novi vencanici so odlicen dizajn neobleceni ednata bela drugata sampajn boja bez iznajmuvajnje samo kes ili mozna zamena za kola ili dajte ponuda edna 300 eu dvete 550

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач