Logo

Se izdava deloven prostor

Број на оглас: 2867385 | Објавен на: 22.10.2018, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor pod zakup od 80m2. Vo naselba Prebeg inf. 078 362 630 Mite

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач