Logo

Mercedes c200

Број на оглас: 2867449 | Објавен на: 16.05.2018, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1.000 €
1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c200 benzin plin bez atest istrcena registracija

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач