Logo

KEEN sports & outdoor trekking br. 42

Број на оглас: 2867651 | Објавен на: 07.12.2018, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 42

Боја: Други

Цена: 40 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 90% NOVI - ( DVA TRI PATI NOSENI )
KEEN sports & outdoor trekking br. 42. PATIKITE SE DONESENE OD STRANSTVO, KUPENI SE 125$ ,

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ

Потврден огласувач