Logo

Alfa Romeo 159 1.9jtdm.Perfektna sostojba!

Број на оглас: 2867789 | Објавен на: 27.05.2020, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e bez grepka.Registrirana do 21.02.2021.Napraven full servis pred 2iljadi km.Fabricki xenon,parking sensori,navigacija,asr,...17ki oz racing bandazi so 4 gumi michelin pilot,novi plocki Brembo.Potrosuvacka:otvoreno:5.5,grad:6.5
Moze zamena.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 deni