Logo

Agolna garnitura

Број на оглас: 2868033 | Објавен на: 19.04.2018, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna agolna garnitura cena po dogovor

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Илче

Потврден огласувач