Logo

Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Број на оглас: 2868326 | Објавен на: 30.05.2020, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 84 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 85

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Dzon kenedi

Цена: 280 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima komotna dnevna soba, trepezarija so kujna,spalna,detcka soba,banja,pomosno wc i ostava.Stanot e kompletno opremen I spremen za ziveenje. CENA 299e

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач