Logo

Razni Kolekcionerski Predmeti.

Број на оглас: 2868358 | Објавен на: 17.10.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat razni kolekcionerski predmeti.

-Muljac/Masina za grozje.
-Masina za sienje.

-Fotoaparat = Prodadeno.
-Radio = Prodadeno.

Dajte Ponuda

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач