Logo

Dusek za bracen krevet 200x180

Број на оглас: 2868443 | Објавен на: 10.12.2018, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven dusek za bracen krevet 200x180cm, mnogu socuvan. Edna strana e prolet/leto, a druga esen/zima.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Andrej