Logo

Golf. 4x4

Број на оглас: 2868496 | Објавен на: 31.08.2018, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 70 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gom Rezerv per golf 4 4x4

 Тетово    Општина: Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач