Logo

Производство на Маси за во кафичи и за во дискотеки

Број на оглас: 2868519 | Објавен на: 19.04.2018, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Производство на високи маси за кафичи и дискотеки по нарачка секаков вид на боја и дрво
само постоље 2500мкд
цела маса со плотна 3000 мкд

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач