Logo

Patiki adidas orginal 38

Број на оглас: 2868537 | Објавен на: 17.07.2018, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: <40

Боја: Сина

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se odlicno socuvani noseni 1 mesec.
Broj 38

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач