Logo

продавам овоштарници со 550 круши

Број на оглас: 2868586 | Објавен на: 18.07.2018, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 6.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава овоштарник со 550 круши, површина 1 хектар на 4 парцели кај с. Пуздерци - Пробиштип

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Јорданчо Петрушев

Потврден огласувач