Logo

ИМПЕРИЈА – Стан 53м²

Број на оглас: 2868664 | Објавен на: 10.08.2018, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 53 m²

Греење: Друго

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: ohrid

Цена: 636 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра Б 26/8
Се продава стан со површина 53м² ,со одличен распоред – дневна,трпезарија,посебна кујна ,ходник,спална,купатило,тераса.
Станот поседува подрумски простор со површина 4м².
Кат – 6/7 со лифт
Станот се наоѓа во населба Расадник.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач