Logo

Bandasi felgi felni

Број на оглас: 2868743 | Објавен на: 18.11.2018, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi so sve gumi 225/45/r17 razmer 5*100 od golf 4
Pasirat na audi a3 i drugi vozila so razmer 5*100
Moze i zamena so 16’

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 meti

Потврден огласувач