Logo

Продавам 4 гуми сите сезони 205/55/R16

Број на оглас: 2868764 | Објавен на: 18.07.2018, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам 4 гуми Kleber all season 205/55/R16 во добра состојба цена поволна.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Darko