Logo

Klima uredi polovni - Klimatronik profesional

Број на оглас: 2868871 | Објавен на: 23.05.2018, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Половни клима уреди, со монтажа и вклучена гаранција од 1 год.
- Цена : 10.000 - 13000 ден.

Откупуваме клима уреди, исправни и неисправни.
- Цена по договор

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Klimatronik Profesional

Потврден огласувач