Logo

Издавам стан

Број на оглас: 2868939 | Објавен на: 20.08.2018, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 41 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам наместен стан во Центар 41м2 приземје. 078 616 460

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач