Logo

PATIKI NIKE I ADIDAS I LACOSTA NOVI.

Број на оглас: 2869166 | Објавен на: 14.08.2018, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 42

Боја: Црна

Цена: 1.400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PATIKI ADIDAS I NIKE I LACOSTA BROEVI OD 40 DO 44 NOVI MODELA.

MOZEME DA GI PRATIME SO KARGO EKSPRES NIS CELA MAKEDONIA POZZ.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 PRODAVACCCCC

Потврден огласувач