Logo

Colt

Број на оглас: 2869290 | Објавен на: 21.10.2018, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Colt

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.850 €
3.050 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Colt
moze zamena za vw golf v
volkswagen golf 5

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач