Logo

Velosiped Trek 4300 велосипед

Број на оглас: 2869368 | Објавен на: 21.05.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 310 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава Trek 4300 3x9
Големина М
Заден менувач Deore
Преден Acera
Шифтери Acera
Кочници хидраулика Shimano
Опрема Bontrager
Преден амортизер SR Suntour, Preload +Lockout
Тркала 26ки
За повеќе инфо 078 367 600

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач