Logo

BMW 1 2.0 Diesel 163 ks 2008 god,

Број на оглас: 2869715 | Објавен на: 07.05.2018, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 1 , 6 брзини, во перфектна состојба увезена од Германија со фул стандардна опрема , перфектен ентериер, со совршено подвозје, со сервисна книшка и редовно сервисиран.

ПЛАТЕНИ сите давачки до регистрација !!

-Автоматска клима
- Xenon фарови
-DTC,ABS
-Волан со подесување
-2 оригинални клучеви
-Централно и далечинско заклучување

ПЛАТЕНИ сите давачки до регистрација !!

.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач