Logo

* * KUKLI (BISTI) ZA NAKIT - OPREMA ZA NAKIT * *

Број на оглас: 2870185 | Објавен на: 21.04.2018, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Вид на оглас: Се продава


* * СУПЕР-АКЦИЈА - БИСТИ ЗА НАКИТ * *

- Продуктите се во одлична состојба!
- Користени само 9 месеци.
- Димензии: 26см.
- Со завршна плишана обвивка.
- Корисни за продавници за накит, златари и бижутерии.

БРОЈОТ Е ОГРАНИЧЕН!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 galleria

Потврден огласувач