Logo

Белегзија, обетки и кутија за накит

Број на оглас: 2870216 | Објавен на: 21.04.2018, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Бразлетни/Белегзии

Вид на оглас: Се продава


Сребрени... Воопшто не носени

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 dragan