Logo

Renault Scenic 1.9 DCI,2001god,Klima,Panorama krov 2!

Број на оглас: 2870238 | Објавен на: 15.10.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.000 €
2.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault Scenic 1.9 DCI,2001god,Klima,Panorama krov 2,registrirana cela god!
Moze zamena za benzin plin,dajte ponudi!
za ponisko od 1900eur ne se javujte!!!

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Oglac5

Потврден огласувач