Logo

Joyetech eCom - Електрична Цигара

Број на оглас: 2870289 | Објавен на: 17.09.2020, 01:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Електричната цигара е користена само 3 месеци. Купена на цена од 5200ден.

За повеќе информации на официјалниот сајт:
http://www.joyetech.com/product/joyetech-ecom-kit/

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 galleria

Потврден огласувач