Logo

Оригинална рачно изработена нараквица - Cork Bracelet

Број на оглас: 2870298 | Објавен на: 21.04.2018, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Вид на оглас: Се продава


Оригинална рачно изработена нараквица од плута - Handmade Cork Wood Bracelet. Купена на цена од 48$ а користена 2 месеци.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 galleria

Потврден огласувач