Logo

Pepe Jeans Новчаник

Број на оглас: 2870302 | Објавен на: 17.09.2020, 01:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Новчаници

Вид на оглас: Се продава


Користен 1 год. во одлична состојба без оштетувања по истиот. Купен на цена од 2800ден.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 galleria

Потврден огласувач