Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 2870361 | Објавен на: 10.11.2018, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAAT DELOI ZA CITROEN C4 1.6 HDI ,GLAVA,VODNA PUMPA ,TIRBO NOVO INJEKTORI I DRUGO.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ilo

Потврден огласувач