Logo

Se prodava sprat od kuka

Број на оглас: 2870471 | Објавен на: 25.01.2019, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 115 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Resen centar

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sprat od kuka, so 2 spalni, dnevna so kujna, wc i ostava. Se naoga vo centarot na Resen.

Cena po dogovor.

Kontakt lice:
Dimitar 078 432 037

 Ана