Logo

Детска Мсичка и столче Detska masicka Ninja Turtles Нинџа

Број на оглас: 2870486 | Објавен на: 12.12.2018, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Се продава

Масичка со столче за дете

700 денари

Миле 079 312 592

Испорака вклучена

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Милисав

Потврден огласувач