Logo

VW Touran 2.0 Tdi 2005

Број на оглас: 2870622 | Објавен на: 22.05.2018, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW Touran 2.0 tdi dsg
Uvezen od ch
Napraven servis
Kolata e top sostojba
154000 km original
Servisna kniska
Stranski tab

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач