Logo

RENAULT LAGUNA 1.9D

Број на оглас: 2870712 | Објавен на: 15.10.2018, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Регистрирана до 03/2019, зелен картон
1.9 dci, произведена 11/2003
редовно одржувана, нов акумулатор, клима,
алумин.бандаши, ориг. радио со команди на
волан, серво, ABS, електрика на 4 стакла,
централна брава со далечинско,
старт со картица, нови звучници х 4 итн...

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Gordana

Потврден огласувач