Logo

FIAT BRAVA 1.6 16v BENZIN

Број на оглас: 2870740 | Објавен на: 17.05.2018, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 650 €
750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba motor i menjac odlicni karoseriski bez skapano so klima servo centralno elektrika na prozorci pominata registracija za poveke na tel.078430622. 078430622

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач