Logo

VALVOLINE МОТОРНО МАСЛО

Број на оглас: 2870772 | Објавен на: 16.11.2018, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Моторно масло и адитиви

Вид на оглас: Се продава


VALVOLINE™ DURABLEND™ 10w40 има уникатна комбинација на премиум синтетички и конвенционални базни масла со напредна адитивна технологија дизајнирана за тешки услови за возење.

Цена за 4L 1000ден. и 1L по цена од 300ден.

Огласи од: Влатко

Влатко

Македонски Брод

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Авто Делови и Моторни Масла

Потврден огласувач