Logo

Adidas

Број на оглас: 2870815 | Објавен на: 11.08.2018, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 46

Боја: Други

Цена: 700 МКД
800 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Dobra patika kako nova...

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач