Logo

Mercedes E220 CDI Avangarde Redizajn

Број на оглас: 2870851 | Објавен на: 24.08.2019, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Mercedes E220 cdi 143ks 2001 Kolata mnogu socuvan i redovno servisiran. Donesen od Germania vo 2010.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Bmw

Потврден огласувач