Logo

Ford transit

Број на оглас: 2870856 | Објавен на: 21.01.2019, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombe Ford transit prodavam dobro zacuvan vo odlicna sostojba
Tel. 076641884

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Селим

Потврден огласувач