Logo

••• Apple iPhone 6S •••

Број на оглас: 2870920 | Објавен на: 13.08.2018, 02:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6

Боја: White

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 255 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


••• Apple iPhone 6s ••• 64GB neverlock, super socuvan.

Cena: 270eu

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Buffy7n

Потврден огласувач