Logo

Prodavam Fiat Campagnola na delovi!

Број на оглас: 2870930 | Објавен на: 01.07.2020, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Campagnola

Година: 1985

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Campagnola na delovi... i delovi za Lada Niva 1.6 / 1.7

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач