Logo

LANDINI 5500

Број на оглас: 2870956 | Објавен на: 15.12.2018, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo top sostojba uvezen od ch

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 laste

Потврден огласувач