Logo

Caddy 1.9 SD Kess Extra !!!

Број на оглас: 2870980 | Објавен на: 15.05.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 1.150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo mnogu dobra sostojba
Registrirano do april 2019
So solidni gumi
Perfekten motor
Tovarno 550kg
Amortizeri ispravni 93% na tex.pregled

Za cena ima mal prostor za dogovor na lice mesto.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач