Logo

Se prodava klub masa

Број на оглас: 2871080 | Објавен на: 16.01.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava klub masa so dimenzii 90X90cm, visina 45cm, izrabotena od visokosjaen medijapan, so 4 fioki. Masata e vo besprekorna sostojba i e so mnogu kvalitetna izrabotka.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач