Logo

Nevestinski Fustan

Број на оглас: 2871458 | Објавен на: 30.08.2018, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: L

Боја: Бела

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Nevestinski fustan ...infornacii na Tel.Br.078-415-373 moze zamena za telefon.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Roni