Logo

Citroen C3, 1.4 HDI, klima,avtomatik, 2005 g. Od Germanija

Број на оглас: 2871546 | Објавен на: 26.12.2018, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava CITROEN C3
Kako nov
Klima
Avtomatik
Centralna brava
Elektrika na site prozori
Airbag napred i od strana za vozac i sovozac
ABS, EDB, sistem na kochenje
Novi gumi
Godina 2005
Registriran do 28.12.2018
Moze zamena
Telefon
078226666
076485034
Ivica

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 "Siki Plast" DOOEL

Потврден огласувач