Logo

Plac vo kocani 2200 €

Број на оглас: 2871587 | Објавен на: 18.06.2018, 16:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 2.100 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac 500 kvadrati vo Kocani ul. Dimitar Lazarov, nas. Varnica legaliziran so markica za gradba.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 vlado (претпријатие)